Moje wartości

Tworząc tą stronę chcę nie narzucać sobie sztywnych zasad. Na co dzień mamy do czynienia z taką ilością absurdów i zasad, że nie chcę tworzyć kolejnych. Chcę abyś wiedział jakie mam intencje dotyczące tego miejsca w internecie:

 

Chcę publikować na tej stronie co najmniej jeden wpis w miesiącu.

Moją intencją jest abyśmy ze sobą dyskutowali oraz wymieniali poglądy i doświadczenia. Jestem pewien, że takie dyskusje mogą wiele wnieść do usprawniania naszych działań.

 

Zachęcam do komentowania

dzielenia się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami. Dołożę starań aby moderacja komentarzy, była ograniczona do poziomu, który pozwoli nam zachować kulturalny i merytoryczny poziom wymiany poglądów.

 

Zauważyłeś, że zwracam się do Ciebie per Ty? Nie jest to z mojej strony brak szacunku, ani chęć spoufalania się. Moim zdaniem forma taka pozwala na prostszą i czytelniejszą komunikację w internecie.

W mojej działalności zawodowej, zawsze ustalamy formy grzecznościowe i “na Ty” przechodzimy tylko za obopólną zgodą.

 

Liczy się przede wszystkim dyskrecja

poufność i zaufanie. Jako konsultant i doradca, na stronie przytaczam czasami przykłady z jakimi spotkałem się w ciągu pracy zawodowej, jednak ze względu na zachowanie ich anonimowości, wszelkie dane mogące powiązać mojego Klienta z omawianym zagadnieniem są zmienione. Proszę o zrozumienie w tej kwestii.

Wszystko co tu piszę to próba pokazania mojego osobistego punktu widzenia na branżę elektrotechniczną, pełną sprzeczności a czasem absurdów.

 

Korzystaj do woli

Jeśli uznasz, że treści zawarte na tej stronie mogą Ci się to do czegoś przydać – korzystaj do woli. Nie namawiam Cię jednak do podzielania moich poglądów czy kopiowania pomysłów tutaj opisanych. Potraktuj je proszę jako punkt wyjścia do zajęcia własnego stanowiska. Zawsze używaj własnego osądu i samodzielnie podejmuj decyzje.

 

Opinie i recenzje

W artykułach opiniuję lub rekomenduję produkty, których sam używam. Nie są to wpisy marketingowe, reklamowe a jedynie moje osobiste wrażenia związane z danym produktem.

 

Jeżeli Twoim zdaniem treści zgromadzone na tej stronie mogą przydać się Twoim znajomym, proszę “udostępnij”. Podziel się na Facebooku, wyślij link do strony lub artykułu. Zależy mi, aby każdy, kto może potrzebować podobnych informacji, mógł z nich skorzystać.

 

 

Podziel się tym co tutaj przeczytałeś...

2 komentarze dla “Moje wartości”

  1. Panie Piotrze, chciałbym podziękować za wiedzę jaką się Pan dzieli na tej stronie. W dzisiejszych czasach tak rzetelnie prowadzony portal to wielka rzadkość. Dziękuję i życzę wytrwałości w dalszych publikacjach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *